چرا کیسان؟

هشت سال است که شرکت کیسان در زمینه هوش تجاری فعال است و با شرکت ها و سازمان های بزگ و خوش نام کشور در زمینه BI همکاری داشته است به همین دلیل  با چالش ها و نیاز های سازمان ها و شرکت ها در این حوزه اشنایی کامل دارد همچنین اساتید کیسان از جمله افراد با تجربه و مسلط در زمینه های مختلف هوش تجاری می باشند و شما با خیال راحت می توانید به کیسان و اساتید ما اعتماد کنید و از دوره های آموزشی ما در جهت کاهش هزینه های شرکت و سازمان خود و  هوشمند سازی کسب و کار و همچنین ارتقاع شغلی استفاده کنید.

چرا هوشمند سازی کسب و کار مهم است؟

استفاده از اطلاعات هوشمندانه و تجزیه و تحلیل به طور موثر، تفاوت اساسی بین شرکت هایی که موفق می شوند و شرکت هایی که در محیط مدرن شکست می خورند می باشد. اما چرا؟  از آنجا که همه چیز پیشرفت می کند و هر بخش از کسب و کار رقابتی تر می شود، مزایای هوش تجاری و استفاده مناسب از تجزیه و تحلیل داده ها، کلید موفقیت است.برای مثال، در رابطه با بازاریابی، روش های تبلیغاتی سنتی صرف مقدار زیادی پول در تلویزیون، رادیو و تبلیغات چاپی بدون اندازه گیری ROI، مانند آنچه که تا کنون در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها  مورد استفاده قرار گرفته است ، کار نمی کند. شرکت هایی که در بازاریابی در B2C و B2B موفق تر هستند، از داده ها و تحقیقات استفاده می کنند تا کمپین های بسیار خاصی را تولید کنند که با پیام های مشخصی به مخاطبان هدف می رسند. همه چیز مورد آزمایش قرار می گیرد، و سپس کمپین هایی که موفق می شوند، پول بیشتری به آنها می رسد، در حالی که کمپین های نا موفق  تکرار نمی شوند.استفاده اصلی از اطلاعات کسب و کار این است که برای کمک به واحدهای تجاری، مدیران، مدیران ارشد و سایر کارکنان عملیاتی،  اطلاعات دقیق تهیه شود. در نهایت به آنها کمک خواهد کرد تا فرصت های کسب و کار جدید را پیدا کنند، هزینه ها را کاهش دهند و فرایند های ناکارآمد  که نیازمند مهندسی مجدد دارند را شناسایی کنند. 

معرفی دوره های آموزشی کیسان

دوره های آموزشی شرکت هوش تجاری کیسان ویژه سازمان ها و شرکت ها با موضوعات زیر برگزار می شود. کلیه دوره ها در محل سازمان و یا شرکت شما برگزار می شود و در پایان دوره گواهی پایان دوره از طرف شرکت کیسان به شما اعطا می گردد.

نمونه گواهی دوره های آموزشی

نمونه گواهی دوره های آموزشی