سامانه‌ها، مجوزها و گواهینامه‌های شرکت هوش تجاری کیسان

شرکت هوش تجاری کیسان با هدف ارائه خدمات هوش تجاری و خدمات پایش و ارزیابی سلامت  روان و شخصیت سرمایه‌های انسانی  و بکارگیری فناوری‌های نوین در توسعه دیجیتال کسب‌وکارها همت خود را بر آن گمارد تا در این مسیر اعتبارنامه‌ها و مجوزهای مورد نیاز را از نهادهای نظارتی و مراجع ذیصلاح دریافت نماید.

سامانه آنلاین تراپی Empathyfy.com

 

سامانه جامع چند منظوره و بین المللی Empathyfy حاصل سال ها تحقیق و مطالعه ی تیم خبره ی موسسه مطالعات شخصیت با شماره ثبت ۲۶۶۳۶ و شرکت هوش تجاری کیسان با شماره ثبت ۴۰۰۶۳۳ بوده و با هدف ارتقا سطح خدمات روان شناختی با به کارگیری متخصصین ابزارها و سنجشهای روان شناختی فردی خانواده و سازمان و خدمات درمانی و مشاوره راه اندازی شده و توسعه مییابد. هدف ما افزایش سطح سلامت روانی جامعه است.

خدمات آنلاین تراپی

همدلی یک احساس کارآمد است، باهم تجربه کنیم.

مجوزها و اعتبارات

مجوز کانون ارزیابی  و توسعه مدیران حرفه‌ای به شماره 168699

شرکت هوش تجاری کیسان بر اساس تجارب موفق ارائه خدمات در حوزه سرمایه های انسانی و ترکیب خلاقیت و کیفیت با فناوری نوین، در سال 1398 موفق به دریافت مجوز کانون ارزیابی از سازمان اداری استخدامی کشورشد.

مجوز شورای عالی انفورماتیک به شماره 515357
 
در سال 1394 شرکت هوش تجاری کیسان موفق به دریافت مجوز شورای عالی انفورماتیک با رتبه‌بندی ارزشمند در حوزه تولید نرم افزارهای سفارش مشتری و هوش تجاری، آموزش و پژوهش شد.

گواهی شرکت خلاق از معاونت علمی ریاست جمهوری به شماره 13996746

در سال 1399 شرکت هوش تجاری کیسان موفق به دریافت اعتبارنامه شرکت خلاق از معاونت علمی ریاست جمهوری در حوزه هوش تجاری و دیجیتال مارکتینگ شد.

مجوز  فعالیت و عضویت نظام صنفی رایانه‌ای کشور به شماره 21012266

 

استفاده از فناوری اطلاعات و توسعه محصولات دانش‌بنیان ما را بر آن داشت تا در کنار سایر مجوزها، اقدام به اخذ مجوز فعالیت و عضویت نظام صنفی رایانه‌ای در حوزه علم داده و هوش تجاری و تولید نرم افزار نماییم.

مجوز انتشارات شرکت هوش تجاری کیسان به شماره 18810

 

نگارش و چاپ  :

  • کتاب راهنمای سیاهه چند وجهی شخصیت مینه سوتا 3(MMPI3)
  • کتاب کانون‌های ارزیابی نوین، ابزار و فناوری‌های نوین