شناخت داشبورد کلیک ویو QlikView

کلیک ویو داشبورد کلیک ویو

QlikView (داشبورد کلیک ویو) یکی از نرم افزارهای شرکت QlikTech  می باشد. این شرکت در سال ۱۹۹۳ در سوئد تاسیس شده است و اکنون واقع در پنسیلوانیا آمریکا می باشد. و شاخص NASDAQ در بورس آمریکا را دارا است.  این شرکت جزو ۲۵ شرکت پر رشد آمریکا می باشد و مشتریان بزرگی چون زیمنس، سونی، توشیبا، پاناسونیک و میتسوبیشی را در لیست مشتریان خود دارد.

داشبورد کلیک ویو

داشبورد کلیک ویو

زمانی ایجاد داشبورد ها و تجزیه و تحلیل داده ها برای هر خروجی چند ماه طول می کشید، و سرعت تصمیم گیری سازمانی را پایین می آورد اما با کلیک ویو می توان آن را در چند دقیقه انجام داد. کلیک ویو بستر هوش کسب و کار (BI) برای تبدیل داده ها به دانش می باشد.

این نرم‌افزار هر کسب‌و‌کار و کاربر‌های فنی را قادر می‌سازد تا داده‌های خود را بدون هیچ محدودیتی جدا کنند. و به آن‌ها کمک می‌کند زمانی که نیاز به تصمیم گیری در مورد مسائل سازمانی است، تصمیمات موثر و بهتری مبتنی بر اطلاعات صحیح بگیرند. کلیک ویو نرم افزاری است که امکان باز یافتن و تطبیق دادن داده ها را از منابع گوناگون، فراهم می‌کند. با بارگذاری در برنامه، داده ها در مسیری که فهم و کار با آن‌ها آسان تر باشد، ارائه می شوند.

هوش تجاری کیسان

کلیک ویو نرم افزاری ساده و قابل انعطاف می باشد و کاربران نهایی در سازمان به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. آموزش آن هم بسیار کوتاه و ساده است .

 

 

نوشتهٔ پیشین
4 مرحله ی مهم و پویای فرآیند هوش تجاری
نوشتهٔ بعدی
6 علت شکست پروژه های هوش تجاری

آخرین مطالب


در حوزه بصری‌سازی داده‌ها و هوش تجاری، Power BI خود…
توسعه استعدادها باید به عنوان یک راه حل بلند مدت…
از سال 2020، سال به سال تقاضای برای مخارج بودجه…
در دنیای مبتنی بر داده امروز،ابزارهای هوش تجاری (BI) برای…
همه دستاوردهای بزرگ بشر، مانند دیوار بزرگ چین و فرود…
فهرست