کلیک ویو داشبورد کلیک ویو

QlikView (داشبورد کلیک ویو) یکی از نرم افزارهای شرکت QlikTech  می باشد. این شرکت در سال ۱۹۹۳ در سوئد تاسیس شده است و اکنون واقع در پنسیلوانیا آمریکا می باشد. و شاخص NASDAQ در بورس آمریکا را دارا است.  این شرکت جزو ۲۵ شرکت پر رشد آمریکا می باشد و مشتریان بزرگی چون زیمنس، سونی، توشیبا، پاناسونیک و میتسوبیشی را در لیست مشتریان خود دارد.

داشبورد کلیک ویو
داشبورد کلیک ویو

زمانی ایجاد داشبورد ها و تجزیه و تحلیل داده ها برای هر خروجی چند ماه طول می کشید، و سرعت تصمیم گیری سازمانی را پایین می آورد اما با کلیک ویو می توان آن را در چند دقیقه انجام داد. کلیک ویو بستر هوش کسب و کار (BI) برای تبدیل داده ها به دانش می باشد.

این نرم‌افزار هر کسب‌و‌کار و کاربر‌های فنی را قادر می‌سازد تا داده‌های خود را بدون هیچ محدودیتی جدا کنند. و به آن‌ها کمک می‌کند زمانی که نیاز به تصمیم گیری در مورد مسائل سازمانی است، تصمیمات موثر و بهتری مبتنی بر اطلاعات صحیح بگیرند. کلیک ویو نرم افزاری است که امکان باز یافتن و تطبیق دادن داده ها را از منابع گوناگون، فراهم می‌کند. با بارگذاری در برنامه، داده ها در مسیری که فهم و کار با آن‌ها آسان تر باشد، ارائه می شوند.

هوش تجاری کیسان

کلیک ویو نرم افزاری ساده و قابل انعطاف می باشد و کاربران نهایی در سازمان به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. آموزش آن هم بسیار کوتاه و ساده است .

 

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید