دوره‌های آموزشــی تاثیرگذار فناوری اطلاعات و ارتباطات

در پنجاه‌سال گذشته بروز تحولات گسترده در زمينه كامپيوتر و ارتباطات، تغييرات عمده‌ای را در حيات‌بشری به دنبال داشته‌است. انسان همواره از فناوری استفاده نموده و كارنامه حيات‌بشری مملو از ابداع فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات كه از آنان به عنوان فناوری‌های‌ جديد و عالی، ياد می‌شود بيشترين تاثير را در حيات‌بشری داشته‌اند. فناوری اطلاعات و ارتباطات

دنيای ارتباطات و توليد اطلاعات به سرعت در حال تغيير بوده و ما امروزه شاهد همگرایی آنان بيش از گذشته با يكديگر بوده، بگونه‌ای كه داده‌ها و اطلاعات بسرعت و در زمانی غيرقابل تصور به اقصی نقاط جهان منتقل و در دسترس استفاده كنندگان قرار می‌گيرد.

توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و استفاده ازش و پرورش متخصصین این حوزه، آغازگر عصرجدیدی در زندگی است که جامعه‌ اطلاعاتی نامیده می‌شود. برای حضور موفق، نیاز به تمهیدات و امکاناتی می‌باشد که مهمترین آن‌ها بسترسازی مناسب جهت آموزش کارکنان سازمان‌ها است.

فناوری اطلاعات و ارتباطات

فناوری اطلاعات و ارتباطات

نخستین اقدام در این خصوص برنامه ریزی دوره های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه آموزش کارکنان سازمان است . مجموعه سرآمدان علوم و فنون کیسان با توجه به اهمیت این موضوع بر اساس تجارب گذشته و نیازسنجی آموزشی سازمانها ، جدیدترین حوزه های فناوری اطلعات و ارتباطات را شناسایی نموده است . و اقدام به برگزاری آموزشهای پژوهش محور در این خصوص مینماید . بخش بزرگی از دانش این فناوری از سوی تولید کنندگان محصولات و تکنولوژیهای این حوزه وارداتی میباشد . این مجموعه اقدام به بومی نمودن دانش مذکور براساس نیازهای سازمانها ، نهادها،اگانها و شرکتهای دولتی و خصوصی مینماید.

دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات دوره‌های آموزشــی تاثیرگذاری برگزار می‌کند:

  • دوره آموزشی امنیت شبکه
  • دوره آموزشی طراحــی و پیاده‌سازی شبکه‌های مبتنــی بر تجهیزات Cisco
  • دوره آموزشی HP
  • مایکروسافت
  • دوره آموزشی دیگری مانند VMware
نوشتهٔ بعدی
کلیک سنس (Qlik Sense) چیست؟ آیا کلیک سنس جایگزین کلیک ویو است؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

آخرین مطالب


گوگل بارد Bard یک چت بات، انقلابی برای هوش مصنوعی…
چگونه یک متخصص BI تبدیل؟ این یک مسیر خطی نیست،…
برنامه Microsoft Power BI خود را به عنوان یک ابزار…
Api‌های POWER BI REST (رابط‎‌های برنامه نویسی برنامه) یک مجموعه…
در حوزه بصری‌سازی داده‌ها و هوش تجاری، Power BI خود…
فهرست