مشتریان Power BI Desktop اکنون می توانند داده ها را در دریاچه دلتا با استفاده از Databricks تنها با چند کلیک تجسم کنند. در گذشته، اتصال به Databricks از Power BI Desktop به کاربر نهایی نیاز داشت تا تنظیمات دستی زیادی را انجام دهد. ادغام Power BI Desktop با Databricks Partner Connect اتصال به Delta Lake را ساده می کند تا بتوانید تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری اطلاعات با کسب و کار خود را شروع کنید.

Databricks Partner Connect پورتال یک مرحله ای برای مشتریان است که می توانند به سرعت و به راحتی مجموعه گسترده ای از داده های تایید شده، تجزیه و تحلیل و ابزارهای هوش مصنوعی را کشف کنند و به راحتی آنها را با Databricks ادغام کنند. ادغام با Microsoft Power BI Desktop در زمان راه اندازی گنجانده شده است، و ادغام های بسیار بیشتری در ماه های آینده ارائه می شود.

اتصال Power BI Desktop به Databricks به تنظیمات پیچیده زیادی نیاز داشت. با Partner Connect، فقط می توانید یک فایل اتصال را دانلود کنید که حاوی تمام اطلاعاتی است که برای اتصال به Databricks نیاز دارید و نیاز به پیکربندی پیچیده را از بین می برد.

ادغام Power BI Desktop با Partner Connect با ایجاد آسان برای کاربران نهایی برای ایجاد داشبوردهای خود و آزادی تجزیه و تحلیل، انتشار و اشتراک‌گذاری اطلاعات بینش با دیگران، به واقعیت BI کمک می‌کند.

Databricks

BI در Partner Connect چگونه کار می کند؟

برای شروع، روی نماد Power BI در Partner Connect (در نوار کناری) کلیک کنید، یک نقطه پایانی محاسبه را انتخاب کنید و فایل منبع داده Power BI را دانلود کنید. هنگامی که فایل را روی رایانه‌ای که Power BI Desktop نصب شده باز می‌کنید، از شما خواسته می‌شود اطلاعات کاربری خود را وارد کنید و می‌توانید به نقطه پایانی محاسباتی انتخابی متصل شوید. پس از اتصال، می توانید داده ها را با سرعت رعد و برق پرس و جو کرده و تجسم کنید و اطلاعات بینش را با تیم خود به اشتراک بگذارید.

Databricks

 1. یک شریک BI را در Partner Connect انتخاب کنید.

Databricks

 

2. یک نقطه پایانی را انتخاب کنید و فایل اتصال را دانلود کنید.

Databricks

3. فایل اتصال را باز کنید.

Databricks

4. اطلاعات کاربری را وارد کنید.

Databricks

5. پرس و جو و تجسم

Databricks

از تب Partner Connect، روی نماد Power BI کلیک کنید. نماد Power BI در Partner connect
یک نقطه پایانی محاسبه را انتخاب کنید. انتخاب نقطه پایانی محاسبه (بدون سرور) و دانلود فایل اتصال.
فایل اتصال را با استفاده از Power BI Desktop 2.85.681.0 یا بالاتر دانلود و باز کنید.
با استفاده از اعتبارنامه Azure Active Directory (Azure AD)، رمز دسترسی شخصی (PAT) یا نام کاربری و رمز عبور فضای کاری Databricks وارد شوید. DirectQuery دسترسی مستقیم به داده‌ها را در Databricks امکان‌پذیر می‌سازد، در حالی که کنترل‌های امنیتی Delta Lake را اعمال می‌کند، بنابراین نیازی به تکرار کنترل‌های امنیتی در Power BI نیست.
برای شروع تجسم داده های خود و انجام تجزیه و تحلیل، جداول و نماها را پیمایش کنید.

Partner Connect اکنون بدون هزینه اضافی در دسترس مشتریان Databricks است. راه حل های شریک جدید، ادغام Databricks از پیش ساخته شده، مدل ها و کتابخانه های یادگیری ماشین، و ارائه دهندگان داده های اضافی با ادامه گسترش اکوسیستم اضافه خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از Power BI Desktop با Partner Connect، به مستندات اینجا مراجعه کنید.

منبع:

microsoft.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید