اغلب اوقات ، بازاریابان تلاش های SEO خود را کاملاً بر قابلیت کشف تمرکز می کنند.

آنها می خواهند این تعادل دقیق بین کلمه کلیدی بهینه شده و “کلمه کلیدی پر شده” را تعیین کنند ، اما در اینجا یک راز وجود دارد: اگر جستجوگران به محتوای شما علاقه ای ندارند ، بودن در صفحه اول صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. به

به جای تمرکز بر تلاش برای ایجاد محتوای SEO محلی برای کسب رتبه برتر ، باید بدانید که جستجوگران را از طریق افزایش نرخ کلیک (CTR) به خواننده و خوانندگان به مشتری تبدیل می کند.
چرا باید به CTR ارگانیک خود اهمیت دهید؟

نرخ کلیک ارگانیک به درصد کاربرانی گفته می شود که روی نتیجه موتور جستجو کلیک می کنند. در این مورد ، آن نتیجه URL شما خواهد بود. در حالی که این امر در درجه اول به موقعیت رتبه بندی بستگی دارد (هرچه افراد بیشتری محتوای شما را ببینند ، شانس بیشتری برای کلیک کردن آنها وجود دارد) ، همچنین تحت تأثیر عوامل مختلف دیگری نیز قرار می گیرد.

اگر تلاش خود را بر بهبود CTR ارگانیک متمرکز کنید ، می توانید رتبه Google خود را نیز ارتقا دهید. هنگامی که آدرس های اینترنتی به طور مکرر مورد بازدید قرار می گیرند ، الگوریتم موتور جستجو صفحه شما را ارزشمند و مرتبط با پرسش های آینده حاوی کلمات کلیدی محتوای شما می داند.
18 راه برای بهبود CTR ارگانیک

اکنون که می دانید CTR ارگانیک چیست و چرا مهم است ، بیایید در مورد چگونگی بهبود خود صحبت کنیم.
مشاوره با نیل پاتل

ببینید چگونه آژانس من می تواند حجم زیادی از ترافیک را به وب سایت شما هدایت کند

SEO – باز کردن حجم عظیمی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را ببینید.
بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوندها را جذب می کند و ترافیک را جذب می کند.
رسانه های پولی – استراتژی های م paidثر پولی با ROI روشن.

رزرو تماس
1. از کلمات کلیدی Long-Tail استفاده کنید

یکی از اولین راه هایی که می توانید CTR ارگانیک خود را افزایش دهید ، استفاده از کلمات کلیدی بلند است-مخصوصاً در عنوانها و برچسب های عنوان. کلمات کلیدی دم بلند بسیار توصیفی هستند و در نتیجه محتوای شما را با هدف جستجو مطابقت می دهند.

هنگامی که کاربران یک کلمه کلیدی توصیفی دم بلند و مربوط به آنچه می خواهند مشاهده می کنند ، انگیزه آنها این است که بر روی آدرس اینترنتی شما کلیک کنند زیرا اطمینان دارند که پست شما حاوی اطلاعات مورد نظر خود خواهد بود.

چگونه می توانید کلمات کلیدی دم بلند را پیدا کنید که با هدف کاربر مطابقت داشته باشد؟

استفاده از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مانند Ubersuggest به شما کمک می کند. کافی است کلمه کلیدی بذر خود را در نوار جستجو وارد کرده و روی “جستجو” کلیک کنید. در مرحله بعد ، روی “Keyword Ideas” در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید.
از ابزارهایی مانند Ubersuggest برای یافتن کلمات کلیدی بلند استفاده کنید که به افزایش CTR ارگانیک شما کمک می کند.

تنها چیزی که باقی می ماند این است که کلمات کلیدی مربوط به پست خود را انتخاب کرده و آنها را در محتوای جدید خود قرار دهید.
2. توضیحات متای م Writeثر بنویسید

یکی دیگر از راههای استراتژیک برای بهبود CTR ارگانیک ، نوشتن توضیحات متا موثر است. اینها قطعات متنی هستند که در زیر برچسب عنوان شما در SERP ظاهر می شوند. یک توضیحات متا موثر به کاربران اطلاع می دهد که صفحه شما در مورد چیست و همچنین آنها را مجبور می کند تا روی پست شما کلیک کنند.

باز هم ، کلمات کلیدی شما در اینجا مفید خواهند بود. از آنها برای نشان دادن به کاربران استفاده کنید که مقاله شما مشکلی را حل می کند که برای آن نیاز به پاسخ دارند. سایر روشهای بهینه سازی توضیحات متا عبارتند از:

پاسخ به س questionsالات: اگر بتوانید به س usersالات کاربران خود در توضیحات متا پاسخ دهید ، نیمی از نبرد را افزایش داده اید تا میزان کلیک کلیک کنید.
آن را خاص و مرتبط کنید: فقط 160 کاراکتر برای ایجاد توضیحات متا دارید. به همین دلیل است که باید مال خود را تا حد ممکن خاص و مرتبط کنید.
زبان قدرتمند: از زبان متقاعد کننده و قدرتمند ، مانند کلمات دارای احساسات ، برای به دست آوردن پاسخ های قوی مرتبط با پست خود برای بهبود CTR استفاده کنید.

توضیحات متا نباید فقط یک ویژگی محصول باشد – آن را به یک آسانسور تبدیل کنید تا کاربران را متقاعد کنید که محتوا و راه حل آنها را دارید. در صورت امکان ، می توانید CTA را نیز اضافه کنید (مانند “بیشتر بیاموزید” و “نحوه کار را بیابید”)
3. پیاده سازی داده های ساختار یافته

پیاده سازی داده های ساختار یافته راهی عالی برای “صحبت کردن” با الگوریتم های موتور جستجو است. می توانید این کار را با استفاده از Schema.org انجام دهید تا محتوای خود را به کدی تبدیل کنید که موتورهای جستجو به راحتی می توانند آن را پردازش کنند. این به آنها کمک می کند تا نتایج جستجوی غنی و تعاملی را نمایش دهند. اینها معمولاً قطعات غنی نامیده می شوند (که بعداً در مورد آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد).

البته ، این نوع نتایج جستجو کلیک های بیشتری را جذب می کند زیرا:

آنها در بالای SERP ها ظاهر می شوند.
آنها جذابتر از URL های ساده هستند.
آنها در یک نگاه اطلاعات بیشتری در مورد محتوا ارائه می دهند.

پیاده سازی داده های ساختار یافته نرخ CTR ارگانیک شما را افزایش می دهد زیرا مردم محتواهای تعاملی را دوست دارند.
4. ایجاد پست با تصاویر

استفاده از تصاویر در پست های شما یک روش معمول است ، اما آیا می دانستید که می تواند CTR ارگانیک شما را بهبود بخشد؟ تصاویر موجود در محتوای شما راهی قدرتمند برای افزایش تعامل است. آنها یک عنصر اساسی برای محتوای شما هستند که در قطعات برجسته و سایر جعبه های اطلاعاتی در SERP ظاهر می شوند.
اوسین

g تصاویر راهی عالی برای افزایش CTR ارگانیک شما است.

نه تنها این ، بلکه همچنین باعث می شود وقتی کاربران در بخش تصاویر نتایج جستجو را جستجو می کنند ، روی URL شما کلیک شود. برای این کار ، شما باید بهترین شیوه های SEO SEO مانند نامگذاری صحیح تصاویر خود و افزودن متن جایگزین را پیاده سازی کنید.
5. از URL های توصیفی استفاده کنید

آدرس صفحه شما یکی از اصلی ترین اطلاعاتی است که در SERP نشان داده شده است. بنابراین ، شما باید آن را بهینه کنید تا به شما در بهبود CTR ارگانیک شما کمک کند.

یکی از راه هایی که می توانید این کار را انجام دهید این است که آن را تا حد ممکن توصیفی کنید.
استفاده از URL های توصیفی به بهبود CTR ارگانیک شما کمک می کند.

سعی کنید به طور طبیعی کلمه کلیدی خود را در آدرس اینترنتی خود قرار دهید. این موضوع اصلی را که پست شما در مورد آن است تقویت می کند و در نتیجه به کاربران نشان می دهد که محتوای شما مرتبط است.

نکته دیگر برای بهینه سازی URL این است که آن را کوتاه نگه دارید. این کار باعث می شود چشم راحت تر و جذاب تر شود. در نتیجه افراد بیشتری روی آن کلیک می کنند.

اگر کاربر وردپرس هستید ، می توانید URL خود را در تنظیمات پیوند ثابت خود تغییر دهید.
6. قالب عنوان خود را ساده کنید

برچسب عنوان شما بخش دیگری از اطلاعات نمایش داده شده در SERP ها است و شما باید وقت بگذارید تا آن را به درستی قالب بندی کنید. بهترین راه برای انجام این کار ساده نگه داشتن آن است.

به یاد داشته باشید ، مردم معمولاً در جستجوی نتایج مرتبط می گردند و به دنبال مرتبط ترین نتیجه می گردند. اگر عنوان شما ساده است و به وضوح توضیح می دهد که پست در مورد چیست ، کلیک های بیشتری انجام می دهید.

نکته دیگر برچسب عنوان که CTR ارگانیک شما را بهینه می کند این است که از مارک تجاری یا شخصی خود استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام آن وجود دارد:
با توجه به تگ عنوان خود ، CTR ارگانیک را بهبود بخشید.

این نکته به ویژه در صورتی که قبلاً در حوزه کاری خود صاحب قدرت هستید ، بسیار مفید خواهد بود. تشخیص اینکه این پست از منبع معتبر و قابل اعتماد است به کاربران اطمینان می دهد که بر روی آدرس اینترنتی شما کلیک کنند. مطمئن شوید که شما:

نام تجاری خود را از پیش بارگیری نکنید: من قبلاً نام خود را در جلوی عنوان قرار می دادم ، اما بعد متوجه شدم که رتبه من پایین آمد.
مطمئن شوید که عنوان شما واضح است: توجه داشته باشید که عنوان در تصویر فوق قطع شده است ، اما موضوع قبلاً پوشش داده شده است.

از ابزارهایی مانند Avid Demand برای پیش نمایش محتوای خود در SERP ها استفاده کنید.
7. محتوای خود را بومی سازی کنید

موبایل به سرعت از دسکتاپ برای منابع ترافیک اینترنت پیشی گرفته است. اکثر موبایل ها برای عملکردهای نقشه ، مکان ها را روشن کرده اند و به Google امکان می دهد مکان آنها را بخواند و راه حل های محلی را ارائه دهد. ایجاد محتوای محلی برای SME هایی که فقط در مناطق خاصی فعالیت می کنند و مشاغل خدماتی غیر حضوری عالی است.
با محلی سازی محتوای خود ، CTR ارگانیک خود را افزایش دهید. محتوای محلی چیزی است که اکثر کاربران تلفن همراه به دنبال آن هستند.

از طریق محتوای محلی ، می توانید مخاطبان خود را به طور م targetثر هدف قرار دهید-و در نتیجه مشتریانی با قصد بالا را دریافت کنید ، که در حال حاضر به دنبال آنلاین چیزی هستند که شما می فروشید یا ارائه می دهید.

یکی از راههای محلی سازی محتوای شما این است که مکان خود را در محتوا ، توضیحات متا و تگ عنوان اضافه کنید. نکته دیگر این است که مشاغل خود را در Google My Business (GMB) فهرست کنید. این به معنای واقعی کلمه شما را روی نقشه قرار می دهد. وقتی جستجوهای محلی انجام می شود ، مکان شما و سایر اطلاعات کسب و کار در نتایج جستجو در کنار رقبا نشان داده می شود.

به یاد داشته باشید ، برای درایو کلیک ، باید اطلاعات مربوطه را ارائه دهید. برای جستجوهای محلی ، مهمتر از دیدن موقعیت مکانی شما در فراداده شما نیست.
8. از قالب Listicle استفاده کنید

مردم لیست ها را دوست دارند.

چرا؟ لستریل ها برای هضم به حداقل تلاش شناختی نیاز دارند.

آنها را در استراتژی محتوای خود برای بهبود کلیک های ارگانیک قرار دهید. برای انجام این کار ، مطمئن شوید که اعداد را در تیتر عنوان و عنوان خود وارد کنید. این امر برای کاربران روشن می کند که فراتر از کلیک یک فهرست آسان برای خواندن است.

یکی دیگر از دلایل افزایش CTR ارگانیک برای استفاده از فهرست ها این است که آنها شانس شما را برای ظاهر شدن در قطعات برجسته افزایش می دهند.
Listles یک نوع محتوای عالی است که به افزایش CTR ارگانیک کمک می کند.

توجه کنید که چگونه تیتر یک شماره را شامل نمی شود ، اما Google به کاربران نشان می دهد که این پست یک فهرست در قطعه برجسته است؟ SERP گوگل می داند چه نوع محتواهایی برای مخاطبانش مفیدتر است و استفاده از فهرست ها می تواند CTR ارگانیک شما را افزایش دهد.
9. سرفصل های آزمون A/B در رسانه های اجتماعی

عنوان شما اولین فرصت شما برای مجبور کردن کاربران به کلیک بر روی مقاله شما است. از آنجا که نقش مهمی را ایفا می کند ، باید اطمینان حاصل کنید که با مخاطبان هدف شما مطابقت دارد.

یک راه برای انجام این کار ، آزمایش آن در رسانه های اجتماعی است.

هنگامی که عنوان خود را با ابزارهایی مانند CoSchedule’s Headline Analyzer بهینه کردید ، با به اشتراک گذاشتن مقاله خود در شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود ، عنوان خود را آزمایش کنید.

چند روز به آن مهلت دهید و سپس عنوان عنوان خود را تغییر دهید و پست خود را دوباره منتشر کنید. مقاله جدید را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و همان روزهایی را که اولین پست را ارسال کرده اید منتظر بمانید و سپس نرخ تعامل هر دو را بررسی کنید.

تیتری که بیشترین مشارکت را به همراه دارد برنده است و باید عنوان آن برای استفاده باشد. اگر مخاطبان زیادی در رسانه های اجتماعی دارید ، این آزمون A/B بهتر جواب می دهد.
10. استفاده از Yoast Preview (در وردپرس)

برای کاربران وردپرس ، Yoast یکی دیگر از ابزارهای SEO است که می توانید از آن برای بهبود CTR ارگانیک خود استفاده کنید. قبل از انتشار

پست خود را تکمیل کنید ، قطعه خود را پیش نمایش دهید زیرا در SERP ها ظاهر می شود. سپس می توانید طبق توصیه های داده شده تغییراتی ایجاد کنید.

این به شما کمک می کند ببینید آیا کلمات کلیدی قطع شده اند یا حتی قطعه شما منطقی است. همچنین برای موبایل نیز کار می کند ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد جستجوهای بین پلتفرم نیست.
11. از Google Ads برای پیش نمایش (CDN دیگر) استفاده کنید

Google AdWords Preview Tool جایگزینی برای Yoast SEO است که دارای ویژگی اضافی است: به شما امکان می دهد تبلیغات را پیش نمایش کنید.

پیش نمایش تبلیغات همچنین می تواند برای CTR ارگانیک در تلفن همراه و رایانه بهینه شود ، و عناوین جایگزین ارائه شود. این یک راه عالی برای مشاهده نحوه عملکرد ایده های مختلف است در حالی که احتمالاً ایده های جدیدی برای محتوا ایجاد می کند.
12. برندگان و بازندگان CTR را مشخص کنید

یک قدم اساسی برای بهبود CTR ارگانیک شما محاسبه برندگان و بازندگان صفحات فعلی شما است. این به شما نشان می دهد که کدام صفحات ، عناوین و انواع محتوا عملکرد خوبی دارند و کدامیک عملکرد ضعیفی دارند.

به راحتی می توانید از Google Analytics برای این اطلاعات استفاده کنید.

ابتدا به “Acquisition” ، سپس “Search Console” ، سپس “Queries” بروید و یاد بگیرید که کدام جستجوهای Google به صفحات فعلی شما منتهی می شوند.
Google Analytics CTR ارگانیک فعلی صفحات شما را به شما نشان می دهد.

این گزارش اطلاعات ارزشمندی مانند کلیک ، نمایش ، CTR و موقعیت متوسط ​​SERP صفحات شما را به شما نشان می دهد. همچنین نرخ بازگشت ، جلسات ، تبدیل ها و سایر داده های ارزشمند را نشان می دهد.

بعد ، در همان منو ، می توانید صفحات فرود خود را نیز بررسی کنید.

با استفاده از این دو گزارش ، می توانید ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند. سپس می توانید صفحات قدیمی و محتوای وب را مجدداً مشاهده کرده و آنها را برای کلیک های ارگانیک بیشتر بهینه کنید.
13. بهینه سازی سرعت سایت

با توجه به اولویت بندی گوگل برای Page Page Experience و Web Core Vitals به عنوان عوامل رتبه بندی ، سرعت سایت هیچگاه مهمتر نبوده است.

اگر وب سایت شما از نظر سرعت بهینه سازی نشده باشد ، افراد ممکن است روی پیوند شما کلیک کنند اما به سرعت باز می گردند و بر CTR ارگانیک شما تأثیر منفی می گذارد. به بیان دقیق تر ، در دستگاه های تلفن همراه ، جهش از یک تا سه ثانیه در سرعت سایت ، نرخ پرش را تا 32 درصد افزایش می دهد.
تاخیر 3 ثانیه ای در سرعت بارگذاری صفحه می تواند تا 32 درصد از ترافیک شما را به خود اختصاص دهد. CTR ارگانیک شما ضربه خواهد خورد.

باز هم ، اینجاست که ابزاری مانند Ubersuggest به کار می آید. برای بررسی سرعت سایت خود ، آدرس اینترنتی خود را در نوار جستجو وارد کرده و روی “جستجو” کلیک کنید. بعد ، به سمت چپ نوار کناری بروید و روی “حسابرسی سایت” کلیک کنید. به پایین “سرعت سایت” بروید و زمان بارگذاری برای تلفن همراه و دسکتاپ به شما نشان داده می شود. علاوه بر زمان بارگیری ، موارد زیر را نیز آزمایش می کند:

اولین رنگ محتوا
شاخص سرعت
زمان تعامل
اولین رنگ معنی دار
اولین CPU بیکار
Est تاخیر ورودی

Ubersuggest مواردی را که در آن می توانید پیشرفت های سایت را انجام دهید ، مشخص می کند. راهنمایی های آن را در نظر بگیرید ، تغییرات لازم را اعمال کنید و سپس دوباره سرعت سایت خود را آزمایش کنید.
14. از قطعات غنی استفاده کنید

همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم ، قطعات غنی راه دیگری است که می توانید روی وب سایت خود کلیک کنید. اینها نتایج جستجو هستند که داده ها در کنار آنها نمایش داده شده است. در اینجا یک مثال است:
قطعات غنی راهی عالی برای افزایش CTR ارگانیک شما هستند.

تنها راه هایی که می توانید این بررسی ها و رتبه بندی ها را در نتایج جستجو نشان دهید این است که (A) یک افزونه قطعه غنی را فعال کنید یا (B) آن را به صورت دستی کدگذاری کنید. اطلاعات اضافی (مانند رتبه بندی ، به عنوان مثال) ، به کاربران کمک می کند تا تصمیم بگیرند روی URL شما کلیک کنند یا خیر.
15. Breadcrumb Navigation را فعال کنید

“ناوبری Breadcrumb” پس از دنباله ای از خرده نان که توسط هانسل و گرتل برای یافتن راه بازگشت به خانه باقی مانده است ، ایجاد شده است. درست مانند در افسانه ، ناوبری ثانویه آن به شما کمک می کند تا به راحتی مراحل خود را در یک وب سایت ردیابی کنید.

هدف اصلی ناوبری خرده نان ارائه تجربه کاربری مثبت به کاربران است. این یک اثر گلوله برفی دارد که باعث می شود وب سایت شما رتبه بالاتری داشته باشد و در نتیجه CTR ارگانیک بالاتری را در پی داشته باشد.

فعال کردن ناوبری خرده نان در وب سایت شما یک گزینه نیست. این برای موفقیت شما حیاتی است و باید بخشی عمدی از استراتژی شما باشد. در اینجا دستورالعمل های مفصلی در مورد چگونگی انجام این کار وجود دارد.
16. از گزارشات Google Analytics استفاده کنید

آیا بر گزارش های Google Analytics خود نظارت داشته اید؟ اینها در واقع اطلاعات مورد نیاز برای بهبود عملکرد جستجوی ارگانیک و نرخ تبدیل صفحه فرود شما را ارائه می دهند. این امر منجر به دعوت به عمل بهتر و در نهایت ، نمره با کیفیت بالاتر می شود.

اگر می دانید به دنبال چه چیزی باشید ، داشبورد تجزیه و تحلیل شما می تواند به شما بگوید که چگونه هوش مصنوعی Google و کاربران شما صفحات سایت شما را درک می کنند. سپس می توانید آنها را برای رتبه بندی و تعامل مناسب تنظیم کنید.
17. ایجاد صفحات فرود با قابلیت تبدیل بالا

صفحات فرود عنصر اساسی استراتژی بازاریابی دیجیتال شما هستند.

از این گذشته ، به خوبی طراحی شده اند ، منبع عالی ترافیک هستند. برای اطمینان از موفقیت صفحات فرود خود ، باید:

درک آناتومی صفحه فرود-عناصری مانند تیتر واضح و مختصر ، تصاویر با کیفیت بالا ، فیلم های خوب تولید شده ، کپی قانع کننده و فراخوان به عمل باید به درستی انجام شوند.
بهینه سازی برای UX – به کاربران یک تجربه مثبت بدهید

nce با اطمینان از بارگذاری سریع صفحه فرود و خواندن آسان آن.

انجام این کار به احتمال زیاد تبدیل شما را افزایش داده و نرخ کلیک شما را بهبود می بخشد.
18. برای بهبود کلیک سایت از Heatmaps استفاده کنید

یک راه هوشمندانه برای استفاده بیشتر از کاربران سایت شما این است که قسمت هایی از صفحه وب خود را که بیشترین کلیک را می کنند ، بشناسید. همچنین ایده خوبی است که بررسی کنید اکثر کاربران کجا را رها می کنند. این امر ضروری است زیرا به شما کمک می کند تا بدانید کدام قسمت از وب سایت خود را بهبود بخشید.

چرا این مهم است؟

وقتی افراد زمان بیشتری را در وب سایت شما صرف می کنند و با کلیک روی صفحات دیگر با آن ارتباط برقرار می کنند ، موتورهای جستجو آن را به عنوان سیگنالی از ارزش محتوای شما در نظر می گیرند. از سوی دیگر ، اگر نرخ پرش شما زیاد باشد ، وب سایت شما رتبه پایین تری خواهد داشت زیرا موتورهای جستجو این را به عنوان نشانه ای از بی فایده بودن محتوای شما می دانند.
CTR ارگانیک سوالات متداول
CTR ارگانیک خوب چیست؟

میانگین CTR ارگانیک بین 3-5 درصد است. با این حال ، یک CTR ارگانیک خوب نه بر اساس استانداردهای صنعت بلکه بر اساس منحنی CTR خود شما معیار قرار می گیرد.
اهمیت CTR ارگانیک چیست؟

CTR ارگانیک معیار مهمی برای ردیابی است زیرا بر رتبه بندی شما و میزان ترافیک وب سایت شما تأثیر می گذارد.
دلایل رایج CTR پایین چیست؟

دلایل متداول CTR پایین شامل فراداده هایی است که به اندازه کافی قانع کننده نیستند. همچنین می تواند به دلیل عدم استفاده از قطعات غنی در بین موارد دیگر باشد.
آیا CTR بالا خوب است یا بد؟

داشتن CTR بالا برای تجارت خوب است زیرا به معنای ترافیک بیشتر به وب سایت شما است. این همچنین به معنی آگاهی بهتر از نام تجاری است زیرا رتبه شما بهبود می یابد.
نتیجه کلیک ارگانیک (CTR)

CTR ارگانیک شما نقش مهمی در موفقیت کمپین های بازاریابی دیجیتال شما دارد.

مشتریان “رایگان” برای مرور کسب و کار ، نام تجاری ، محصولات و خدمات شما وارد می شوند.

بنابراین ، بهینه سازی محتوای شما باید در اولویت قرار گیرد.

با وجود گزینه های زیاد برای بهبود CTR ها ، دیگر هیچ مشکلی برای صاحبان وب سایت و مشاغل ایجاد نمی شود. علاوه بر این ، نتایج مطمئناً ارزش تلاش را دارند و خود گویای آن هستند.

از چه استراتژی هایی برای بهبود CTR ارگانیک خود استفاده می کنید؟
اشتراک گذاری

فیس بوک
توییتر
لینکدین

آیا ترافیک بیشتری می خواهید؟

سلام ، من نیل پاتل هستم. من مصمم هستم که یک تجارت را توسعه دهم. تنها س Myال من این است که آیا این شما خواهد بود؟
نیل پاتل

درباره نیل پاتل

او یکی از بنیانگذاران NP Digital است. وال استریت ژورنال او را یک تأثیرگذار برتر در وب می داند ، فوربس می گوید او یکی از 10 بازاریاب برتر است و مجله کارآفرین می گوید او یکی از 100 شرکت درخشان را ایجاد کرده است. نیل یک نویسنده پرفروش نیویورک تایمز است و از سوی پرزیدنت اوباما به عنوان 100 کارآفرین زیر 30 سال برتر و از سوی سازمان ملل متحد به عنوان 100 کارآفرین زیر 35 سال شناخته شد.

بیشتر بدانید
دریافت ترافیک بیشتر

راهنمای آژانس

بازاریابی دیجیتال
بازاریابی آنلاین
Google AdWords
تبلیغات فیس بوک
بازاریابی مجدد
سئو
بازاریابی محتوا
وبلاگ نویسی
هک رشد
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
بازاریابی وابسته
بهینه سازی تبدیل
اتوماسیون بازاریابی

ابزارها

SEO Analyzer
ماشین حساب تست A/B
Ubersuggest
بررسی کننده پیوندها
بررسی کننده ترافیک وب سایت
افزونه Chrome

آیا ترافیک بیشتری می خواهید؟

سلام ، من نیل پاتل هستم. من مصمم هستم که یک تجارت را توسعه دهم. تنها س Myال من این است که آیا این شما خواهد بود؟
نظرات (38)

J. Upspassing

CTR SERP…. هومممم

1) عناوین موثر
انواع مختلف جستجو (قصد) الگوها و رویکردهای متفاوتی را پیشنهاد می کند ، همانطور که “سطح” مخاطبان شما نشان می دهد.
استفاده از ابزارهای بلاغت مانند زبان احساسی بعید است که در جستجوهای فنی به همان اندازه در جستجوی افراد مشهور/اخبار مثر باشد.
سایر ترفندهای روان شامل مواردی مانند اعداد فرد ، استفاده از کلمات راهنما ، اجتناب از کلمات پرچین/فاصله و غیره است.

2) توضیحات
شامل موارد مرتبط و آموزنده تا حد زیادی پیش می رود. از جمله واجد شرایط/رد صلاحیت حتی فراتر می رود (مانند محدودیت/تمرکز ، “کفش رسمی مردانه” در مقابل “کفش مردانه” و غیره).

3) قطعات غنی.
از جمله نشانه گذاری طرحواره (یا یکی از گزینه های جایگزین) می تواند منجر به بهبود G حضور SERP با اطلاعات و قالب بندی اضافی شود – ثابت می کند که CTR را در بیشتر موارد افزایش می دهد (اغلب به شما CTR موقعیت یک یا دو درجه بالاتر از شما می دهد). با RS تقریباً برابر است با موقعیت 6 یا حتی 5 در ترافیک!)).

4) آدرس اینترنتی
بله ، داشتن URL های کاربر پسند می تواند درصد کمی از جستجوگران را تحت تأثیر قرار دهد-به ویژه هنگامی که آدرس های اینترنتی (کوتاه و مختصر) دارید. لانه های عمیق ، یا آنهایی که تا حدی “گنگ” هستند (حداقل در یک نگاه) اغلب تأثیر کمی دارند.

5) تبلیغات
باور کنید یا نه ، اثر ناخودآگاه ظاهر شدن چندین بار در یک صفحه وجود دارد. اگرچه ممکن است جستجوگر متوجه آن نشود ، اما تا حدی چندین ظاهر از نام تجاری یا دامنه شما را ثبت می کند.
اگر نام تجاری/دامنه متمایزی دارید و در تبلیغات و همچنین در ارگانیک ظاهر می شود ، می تواند CTR را افزایش دهد (برای SERP و تبلیغات!).

بلوک های اطلاعات
این که آیا نمودار دانش ، نقشه ها ،

لیست های تجاری یا چیزهای دیگر G تصمیم می گیرد با اصطلاحات عمومی نمایش داده شود – اگر در آنجا ظاهر شوید ، می توانید تأثیر مشابه تبلیغات بالا را دریافت کنید (همچنین این احتمال وجود دارد که بسته به قصد ، اطلاعات نمایش داده شده و موارد دیگر تأثیر منفی بگذارد) مناسب برای کار جستجو).

رسانه های دیگر
داشتن یک صفحه یک چیز است … داشتن یک فیلم ، تصویر و یک صفحه به احتمال زیاد کار می کند – esp. اگر در URL/دامنه های مختلف است. قرار دادن شرط بندی های خود و به طور بالقوه دریافت لیست های متعدد همیشه ارزش یک بار شلیک را دارد.
به

مطمئن نیستید که چیزهایی مانند SiteSpeed/PageLoad چگونه بر CTR SERP تأثیر می گذارد؟

منبع:

neilpatel.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید